Rychlý prachy

Jednoduché, rychlé a dostupné půjčky

Rychlý kontakt
739 439 599

Přerostly Vám půjčky přes hlavu? Zachránit Vás může konsolidace

Přerostly Vám půjčky přes hlavu? Zachránit Vás může konsolidace

Přerůstají Vám splátky přes hlavu? Pak je pro vás konsolidace jasnou volbou.

Konsolidace nepatří mezi slova, která by každý znal, a řadu lidí dokonce děsí, protože zní až příliš složitě či podobně jako exekuce nebo dokonce insolvence. Ve skutečnosti se ale jedná o jednu z mála záchran nejen před onou exekucí, ale i před insolvencí nebo dokonce životem pod mostem. Nesplácení úvěrů, ať už bankovních či nebankovních, je závažná záležitost. Pomocí konsolidace neboli sloučení dvou a více půjček do jedné ji lze ale postupně vyřešit.

Jaké půjčky lze sloučit?
Konsolidovat lze úvěry všeho druhu. Nejčastěji se jedná o nebankovní půjčky, kontokorenty, platební karty, …

Pokud si o sloučení zažádáte a váš záměr bude schválen, získáte buď obnos peněz na doplacení dvou a více Vašich stávajících úvěrů, ty splatíte a na oplátku splácíte jeden. Nebo za Vás splacení úvěrů provede společnost a vy opět splácíte pouze jeden.
Záleží na tom, které instituce do konsolidace vstupují.

Proč úvěry konsolidovat?
Když opomineme, že se může jednat v podstatě o jedinou záchranu před exekucí v případě tíživé finanční situace, další důvody mohou být následující:

– Sjednání úvěru za nových podmínek (pod dohledem ČNB apod.)
– Pouze jedna měsíční splátka místo více, navíc je tato splátka mnohdy výhodnější než předchozí
– V případě komplikací je nutná komunikace pouze s jedním věřitelem
– V případě potřeby je možné navýšení úvěru a získání volných peněz navíc

Konsolidací můžete ušetřit až několik tisíc ročně, může pomoci ustálit rodinný rozpočet, a díky nižši splátce si můžete pro případ nouze vytvořit i nějakou tu rezervu.

Jak již bylo řečeno, konsolidace je převážně pro ty, kterým splátky přerostly přes únosnou hranici. Může ale pomoci i rodinám, které splácet zvládají, ale nestíhají si tvořit potřebnou rezervu pro případ nouze.

Konsolidace je jedna ze spousty věcí, které pro Vás můžeme jednoduše vyřídit a vyřešit. Neváhejte a vyplňte náš formulář v sekci „Chci půjčit“ a budeme Vás kontaktovat nebo nás kontaktujte rovnou na jednom z našich uvedených kontaktů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *